[caption id="attachment_1486" align="aligncenter" width="391"]dj na wesele z Warszawy Zabawa z dj na wesele to gwarancja niezapomnianych wspomnień.[/caption]

Na przełomie ostatnich lat możemy zaobserwować wzmożone zainteresowanie wynajmem DJ'a wodzireja w roli osoby odpowiadającej nie tylko za oprawę muzyczną wesela, ale również za dobry nastrój gości bawiących się na imprezie.

Doświadczony konferansjer to osoba, która skutecznie zachęci biesiadników do zabawy na parkiecie, w rytm ich ulubionych piosenek. Proponując dynamiczne, dostosowane do oczekiwań bawiących się utwory sprawi, że impreza na długo pozostanie pamiętnym wydarzeniem. To niejako dusza towarzystwa, która z uwagi na swoją otwartość oraz poczucie humoru potrafi zaskarbić w ciągu jednej nocy sympatię i zaufanie nieznanych osób. Profesjonalny dj wodzirej w sposób grzeczny, taktowny, nie nachalny zachęci gości (w szczególności tych nieśmiałych) do tańca oraz udziału w proponowanych zabawach. Istotnym ułatwieniem są w tym przypadku wszelkiego rodzaju rekwizyty, które wprowadzają sprzyjający klimat, nastrajający biesiadników do kolejnych rozrywek. Przyjęcia weselne pod wodzą konferansjerów obfitują w niezliczoną ilość niespodzianek, a przy tym śmiechu oraz porcji dobrego humoru.

O dobrym przodowniku zabawy z pewnością przemawiają takie wartości, jak wysoka kultura osobista oraz miła aparycja. Niedopuszczalny jest jego niechlujny wygląd zewnętrzny czy sposób prowadzenia imprezy ośmieszający zebranych gości. Są to cechy, które automatycznie dyskwalifikują kandydata na rolę DJ'a wodzireja weselnego.

Doświadczony prezenter powinien umieć dostosować się do najróżniejszych sytuacji. A tych podczas wesela nie brakuje. Sztuka wodzirejowania okazuje się w jego przypadku pasją, a nie sposobem zarabiania pieniędzy. Jeśli zatem wybrany kandydat szybko łapie kontakt z ludźmi, a ich zabawianie jest dla niego przyjemnością, możemy być pewni, że wybór, jakiego dokonaliśmy jest najlepszym z możliwych.

Co jeszcze wchodzi w skład obowiązków Dj'a wodzireja, oprócz odtwarzania piosenek? Przede wszystkim zapowiadanie poszczególnych elementów uroczystości weselnej, zaczynając od jego rozpoczęcia, aż do zakończenia. Konferansjer prowadzi zabawy weselne oraz oczepiny, dbając o to, aby żaden z przybyłych gości weselnych nie poczuł się niezadowolonym ze sposobu ich przeprowadzenia. Pomaga w integracji bliskich, w szczególności wtedy, kiedy nie zdążyły one poznać się wcześniej, a także pomaga Młodej Parze w wyrażeniu podziękowań dla rodziców. Przez cały czas trwania zabawy dostarcza pomysłów na szaloną i oryginalną zabawę. A ta, jak wiadomo, na weselu liczy się najbardziej!