Każde przyjęcie, które organizujemy w domu chcemy by było wyjątkowe i niezapomniane przez gości. Jeśli przyjęcie dotyczy urodzin bliskiej nam osoby, tym bardziej chcemy by każde z osób zaproszonych jak i nasz solenizant czuł się dopieszczony.  

Atmosfera

  dekoracje urodzinowePodczas planowania urodzin dla dzieci warto wspomóc się gadżetami z motywem bajki, którą lubi. Tort z ulubionym bohaterem, kubeczki i talerzyki z ulubionym motywem bajkowym naszego małego solenizanta  będą świetnym uzupełnieniem całej imprezy a i mali goście naszej pociechy będą zachwycone. Zapewne dekoracje urodzinowe  będą wykorzystane tylko raz z racji tego, że jak to z dziećmi bywa, szybko zmieniają się ulubieni bohaterowie. Aby stworzyć niezapomnianą atmosferę najlepiej gdy udekorujemy całe pomieszczenie, gdzie będzie się odbywała impreza urodzinowa. Oprócz balonów, których wybór jest ogromny na rynku, warto zainwestować w girlandy. Wszystkie te i wiele innych dekoracji możemy zakupić tutaj: https://www.slubna-alejka.com.pl/pl/c/Dekoracje-Urodzinowe/99. Możemy również przystroić ściany plakatami z ulubionych bajek. Jeśli maluch jest jeszcze mały i nie ma ulubionej bajki to taka dekoracja urodzinowa może być jednokolorowa. Zazwyczaj w takim przypadku kolory dobierane są pod płeć solenizanta. Balony, których użyjemy podczas zabawy możemy udekorować, malując na nich markerem twarze zwierząt. Gdy dokleimy do nich uszy, powstanie fajna i niezapomniana dekoracja,  która zrobi na takich maluchach ogromne wrażenie. Balony fajnie jest połączyć z serpentyną i przewiesić przez lampy, żyrandole i karnisze.

Dekoracja stołu

  Ważnym elementem podczas organizowania przyjęcia jest stół. Nie ukrywajmy ale dzieci uwielbiają słodkości, a żeby zachęcić je do zjedzenia czegoś pożywniejszego możemy wspomóc się dekoracjami, które wykorzystamy właśnie do tego. Możemy udekorować wytrawne babeczki kolorowym papierem i ułożyć je w kształt koła a w środku koła postawić tort lub inną słodką przyjemność dla dzieci. Taka dekoracja urodzinowa z całą pewnością sprawi dzieciom radość i zachęci to zjedzenia nie tylko słodkości. Wybierając motyw przewodni przyjęcia pamiętajmy również o kubeczkach i talerzykach, które sprawią radość małym gościom.

Gadżety dla gości

Pamiętajmy, że nasi goście również chcą poczuć się ważni na przyjęciu i z cała pewnością ucieszy och fakt posiadania jakiegoś gadżetu, który będzie im w domu przypominał o super imprezie, w której uczestniczyli. Taką dekoracją urodzinową dla gości będzie na pewno czapka urodzinowa oraz jeśli mamy możliwość i zdolności, pomalowanie dzieciom twarzy z bohaterem bajki solenizanta lub ich bohaterem, którego lubią.