torebki damskie

Torebki damskie to prawdziwe zjawisko socjologiczne. Ich zawartość doskonale odzwierciedla charakter właścicielki. Jej wielkie namiętności, ale i słabości.

Co można znaleźć w statystycznej torebce? Moim zdaniem taka nie istnieje, bo każda z nas jest inna. Ale niektóre przedmioty są po prostu niezbędne. Na przykład szczotka do włosów czy guma miętowa do żucia.Do tego szminka albo błyszczyk.

Z wyposażenia mniej standardowego można znaleźć nitkę z igłą czy taśmę klejącą. A łyżeczka do herbaty? Nie jeden facet zastanawiał się po co to. Dla większości pań sprawa jest oczywista i czytelna... Do jogurtu.

Jaką torebkę wybrać? To zależy od stylu życia, aktualnej potrzeby i gustu. Moim zdaniem torebka, której używam na co dzień powinna być pojemna i mocna. To taki mój podręczny dom. Mam tam wszytko co lubię lub to co powinnam mieć. To nie znaczy, że zawsze mogę wszystko w niej szybko znaleźć. Wręcz przeciwnie. Często prowadzę swoiste wykopaliska, by po jakiś pięciu minutach znaleźć telefon. Oczywiście dzwoniąca osoba dawno się rozłączyła...

Ale mimo wszystko możemy być dumne z naszych torebek, podobno dzięki ich zwartości da się przeżyć w dżungli ponad pięć tygodni...

Moja torebka to ja z wszystkimi wadami i zaletami.