Każdy rodzic doskonale zna problem związany z lekkim snem noworodka i jego problemami z zasypianiem. Szczególnie dzieci cierpiące z powodu kolek lub po prostu nadwrażliwe na różnego rodzaju dźwięki, potrafią budzić się co kilkadziesiąt minut i bardzo trudno jest je uspokoić. Na wspaniałe rozwiązanie wpadły dwie młode mamy z Polski, które zaprojektowały misia usypiającego dziecko.

cena Whisbear

Szumiący miś na spokojny sen

Szumiący miś Whisbear to piękny i milutki pluszak, który może spać razem z dzieckiem w jego łóżeczku już od pierwszego dnia jego życia. Miś zaopatrzony jest w specjalny system, dzięki któremu wykrywa płacz dziecka oraz jego niespokojne ruchy podczas snu i automatycznie włącza się. Miś zaczyna emitować specjalny biały szum, który bardzo przypomina odgłosy wód płodowych, jakich malec zaznał jeszcze w brzuchu swojej mamy. Szum ten idealnie uspokaja każde dziecko i pozwala mu spokojnie zasnąć. Miś działa w ten sposób nieprzerwanie przez czas czterdziestu minut, do czasu kiedy maluch zaśnie twardym snem, a następnie uruchamia się po jakimś czasie na kolejne dwadzieścia minut. Dzięki niemu, każda młoda mama może spać spokojnie i nie musi wstawać do swojego malucha co godzinę, aby uspokoić go płaczącego.

Wykonanie zabawki dla dzieci

Miś Whisbear rośnie razem ze swoim właścicielem i z czasem staje się również dla niego idealną zabawką sensoryczną. Łapki i uszy misia pokryte są innym materiałem, który nieco szeleści. Poza tym, miś skrywa również inne niespodzianki, które motywują malucha do zabawy i nauki. Zabawka została wybrana już przez tysiące rodziców na całym świecie i przetestowana na wielu maluchach. Wszyscy rodzice byli zachwyceni jej idealnym działaniem i zdecydowali się na dalsze z niej korzystanie. Miś uzyskał również pozytywny atest Instytutu Matki i Dziecka.

Idealny sen dla malucha

Wszyscy rodzice zgodnie orzekli, że jest to doskonałe odkrycie, które pozwala na idealny sen dla ich malucha. Dzieci kochają swoje misie Whisbear i nie chcą się ich pozbywać nawet, kiedy stają się już większe. Często jest to dla nich idealny kompan na wiele lat.

Miś wykonany jest oczywiście z wysokiej jakości materiału, który jest bardzo mięciutki. Jest on również ładny i estetyczny, co jest ważne dla każdego młodego człowieka. Poleca się, aby zakupić go jak najwcześniej i cieszyć się z jego idealnego działania już od pierwszych dni życia niemowlaka. Z pewnością przyniesie on wiele radości, ale również ulgi zmęczonym rodzicom, którym uda się wreszcie spokojnie przespać noc i nieco odpocząć przed kolejnym dniem pełnym wrażeń. Misia można bez problemu kupić przez Internet lub w sklepie dla maluchów.