Zrób to, aby zadbać o żywotność i wygląd nowego telefonu

Masz nareszcie upragniony, nowy model telefonu? Tyle na niego czekałeś, że nie możesz nacieszyć wzroku? Warto teraz abyś odpowiednio o niego zadbał. Najlepiej zrobić to już na samym początku, kiedy telefon jest dopiero co po wyjęciu z pudełka. Czemu to takie ważne? To najpewniej jedyny moment kiedy jest on idealnie czysty i bez żadnej ryski. Zabezpiecz go z obu stron, nie zapomnij o delikatnej szybce i pleckach. Jak to zrobić i na co zwrócić uwagę? Doczytaj do końca, jak zadbać o żywotność i wygląd swojego telefonu.

Ochrona przede wszystkim

etui huawei mate 10 lite

Najprostszym sposobem na ochronę będzie założenie na przód szkła hartowanego, który ochroni Twój nowy telefon przed ewentualnym pęknięciem i zarysowaniem. Jest to niezbędne, aby uniknąć późniejszej naprawy, która może nas zaskoczyć i słono kosztować. Obecnie szybki są bardzo cieniutkie i odpowiednio założone, nie są widoczne. Drugą ważną kwestią jest wybór etui. Niezależnie czy masz najnowszego iPhone’a czy starszy model SONY, obudowa przyda się zawsze. Jest niezbędna, aby zamortyzować upadek i nie dopuścić do potłuczenia się rogów czy tylnych plecków. Jeśli chcesz się cieszyć nowym telefonem jak najdłużej, to warto kupić ją sobie jak najszybciej. Ponadto im ładniejszy i w nie naruszonym sprzęcie zachowasz model, nie obniżysz tym jego wartości rynkowi. W przypadku chęci późniejszego sprzedania go, łatwiej Ci będzie wynegocjować też lepszą cenę. Dzięki szerokiemu wyborowi chroniących akcesoriów znajdziesz bez problemu coś dla siebie. Dopasowane etui na Huawei mate 10 lite czy Samsung s9 i wiele innych, będzie chroniło Twój telefon, dosłownie na każdym kroku.

Bądź wyróżniający się

Akcesoria na telefon to też ciekawy sposób na wyrażenie siebie samego. Obecnie producenci prześcigają się w tworzenie coraz bardziej wymyślnych wzorów na etui. Na sklepowych czy „internetowych” półkach odnajdziesz całą gamę kolorów, nadruków i brokatów. Jeżeli szukasz czego klasycznego, może zadowolić Cię skórzana obudowa lub zamykana. Coraz więcej producentów wychodzi obecnie naprzeciw oczekiwaniom klienta i pozwala na stworzenie własnych wzorów czy nadruków, na przykład ze swoich zdjęć. Nie czekaj i sam spersonalizuj swój telefon! Niezależnie od posiadanego modelu możesz go wyróżnić od wszystkich innych. Nie musisz się ograniczać tylko do tych oryginalnych, tak jak etui Huawei Mate 10 Lite, iPhone 8 czy Samsung Note 9. Obecne wzory są dostępne i pasują na większość modeli. Wybierz więc coś co ochroni Twój telefon i sprawi, że zawsze rozróżnisz go spośród innych.