Będąc właścicielem firmy transportowej doskonale wiesz, jak istotną kwestią prowadzenia takiej działalności jest szukanie oszczędności. Wiedzą o tym również producenci przeróżnych urządzeń, kusząc obietnicą pieniędzy, które zostaną w Twojej kieszeni. W przypadku GPS Atrax możesz liczyć na relane oszczędności w eksploatacji pojazdów i maszyn.

Korzystając z takich urządzeń, jak sonda paliwowa, CAN czy pływaki, GPS Atrax jest w stanie kontrolować poziom paliwa, ciągle monitorując informacje z pompowtrysków i magistrali. Dzięki GPS Atrax możemy także przekonać się, ile paliwa zużywane jest na biegu jałowym, a także możemy dokonać porównania poziomu paliwa z kartami paliwowymi.

Ale to nie wszystko! Korzystając z GPS Atrax od Tronik.pl właściciel będzie w stanie wychwycić tankowania w niedozwolonych okresach, jak np. święta, jak również ma możliwość monitorowania dystrybutorów paliwa (m.in. identyfikacja osoby pobierającej paliwo). Zatem jak widać, pozwala on na szczegółowe rozliczanie czasu pracy kierowcy. Właściciel ma możliwość na bieżąco kontrolować czas pracy kierowcy za pomocą tachografu cyfrowego czy wręcz raportom dotyczącym czasu pracy.

Ogromnym atutem GPS Atrax jest fakt, iż automatycznie generuje on raporty zgodne z wymogami Ustawy o VAT i pozwalające na odliczenie 100% VAT od paliwa i samochodu osobowego. W ten sposób oszczędzamy znaczną ilość czasu potrzebną na prowadzenie niezbędnej ewidencji.

Dzięki GPS Atrax kierowcy mają możliwość prowadzenia elektronicznej karty drogowej. Pozwala to na wyeliminowanie prowadzenia i składowania tradycyjnych kart drogowych, które nie są wygodne w użytkowaniu.

Co więcej, korzystanie z GPS Atrax pozwala na stuprocentowo zdalnie pobieranie plików DDD z karty kierowcy i tachografu cyfrowego. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu, zarówno kierowcy, jak i właściciela.

Z narzędzia GPS Atrax będą zadowoleni zarówno właściciele firm transportowych, jak i sami kierowcy, którzy nie będą musieli udowadniać, że nie przejechali dodatkowych kilometrów w prywatnych celach. Jest to doskonałe urządzenie pozwalające na zaoszczędzenie niemałych kwot pieniędzy.