Branża związana z dekoracjami, akcesoriami i gadżetami, które są idealne na różnego rodzaju przyjęcia, imprezy, uroczystości, nieustannie się rozwija. Dzisiaj naprawdę mamy z czego wybierać. Mało tego, na rynku pojawiły się różnego rodzaju nowości. Wystrzałowe konfetti jest jednym z takich produktów. Jaki jest jego zamysł, zasada działania i czy w ogóle jest to element warty zakupu? Otóż w tubie, która może być większa lub mniejsza umieszczone jest konfetti. Zabawa nie polega jednak na tym, że się je wysypuje. Całość jest dużo fajniejsza i sprawia o wiele więcej radości. Tuba składa się najczęściej z dwóch części, na okleinie narysowane są strzałki. Po przekręceniu dwóch części tuby w określonych kierunkach, wybucha ona przeróżnymi kolorowymi ozdobami. Z obsługą tego gadżetu nie powinniśmy mieć żadnych problemów. Należy tu jasno zaznaczyć, że produkt ten jest całkowicie bezpieczny, również dla dzieci, jednakże należy tu zastosować się do kilku porad.

Bezpieczne stosowanie wystrzałowego konfetti

Wystrzałowe konfetti w żadnym wypadku nie powinno być skierowane bezpośrednio w osobę czy też w zwierzę. Najlepiej, jeśli tubę ustawimy pionowo do góry i wystrzelimy konfetti w kierunku sufitu. Wówczas ozdoby się odbiją i spadną na ziemię niczym deszcz. Daje to niesamowity efekt, który jest przy tym widowiskowy. Warto na opakowaniu sprawdzić, na jaką odległość dana tuba strzela. Przeważnie jest to zakres od czterech do ośmiu metrów, ale wszystko zależy od konkretnego produktu. Wystrzałowego konfetti możemy używać na naprawdę przeróżne okazje. Jeśli dajemy je dziecku, by to ono przekręciło tubę, to powinniśmy być obok. Należy zaznaczyć, że tego rodzaju gadżet, dla najmłodszych może być ciekawym uatrakcyjnieniem każdego przyjęcia.

Na różne uroczystości

konfettiEstetyczne tuby, w jakich są one zamknięte, mogą występować w różnych barwach i posiadać ciekawe wzory. Całość prezentuje się ładnie i w żadnym wypadku nie razi kiczem czy też kiepskim wykonaniem. Dzięki temu gadżet będzie idealny, zarówno na mniejsze imprezy i przyjęcia, jak i na wielkie uroczystości, takie jak na przykład ślub. Co istotne, konfetti występuje w różnych kolorach, może być wykonane z rozmaitych materiałów i mieć określone kształty. Jeśli para młoda zażyczy sobie wystrzałowego konfetti w wyłącznie jednej barwie i kształcie, to na pewno nie będzie miała problemów, by je zdobyć. Warto dodać, że deszcz konfetti będzie ciekawie prezentował się na zdjęciach i zapewni niesamowity efekt.