Każdy urządzając własną imprezę chciałby, żeby była wyjątkowa i długo wspominana wśród znajomych. Do sukcesu nie wystarczy zapewnienie tylko odpowiedniej ilości przekąsek i napojów. Coraz popularniejsze są przyjęcia tematyczne, gdzie sale przystraja się klimatycznymi dekoracjami, a uczestnicy wcielają się w określone postaci. Choć trudno wybrać taką motyw, aby odpowiadał wszystkim zaproszonym to są takie, które spotkają się z pozytywną reakcją ze strony niemal wszystkich gości. Hitem będzie przyjęcie w stylu filmowym, impreza hawajska lub zabawa, która przeniesie uczestników w odległe czasy.

Przyjęcie w stylu filmowym

Każdy ma choćby kilka swoich ulubionych filmów, które oglądał znacznie więcej niż jeden raz. Doskonałą zabawą będzie wcielenie się w postać ze swojego ukochanego uniwersum. Już przy tworzeniu samego kostiumu może być dużo śmiechu. Tematyka daje ogromną różnorodność i każdy bez problemu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Z pewnością znajdą się osoby, które zdecydują się na mrocznego bohatera z horroru czy filmu s-f, jak i tacy, którzy wybiorą staromodnego herosa i założą kolorowe rajstopy wraz z peleryną. Przy organizacji takiej imprezy warto zadbać, aby muzyka była składanką z najpopularniejszych hitów filmowych. Zdjęcia zrobione podczas zabawy będą doskonałą pamiątką, która zrobi wrażenie na każdym.

Impreza hawajska

Doskonałym pomysłem na upalne wieczory jest impreza hawajska. Choć polskiemu klimatowi dużo brakuje do temperatur z tropików to stworzenie dekoracji inscenizujące takie warunki nie jest wielkim wyzwaniem. Wystarczy trochę brystolu, z którego można wyciąć palmy, odwiedziny w supermarkecie i zakup kilku kokosów dopełni całości. Urządzenie przyjęcia na prawdziwej, piaszczystej plaży doda jeszcze większego klimatu. Niewątpliwym plusem jest to, że impreza hawajska, nie wymaga skomplikowanego kostiumu. Strój wspaniale dopełni kolorowy wieniec, można go stworzyć łatwo z papieru lub bibuły. Wystarczy strój kąpielowy i bermudy. Odważniejsi mogą pokusić się o wykonanie własnej spódniczki w stylu hawajskim. impreza hawajska

Zabawa historyczna

Kolejną tematyką, która spotka się z zainteresowaniem wszystkich gości jest wcielenie się w postaci historyczne. Każdy znajdzie epokę, która najbardziej mu odpowiada i zmieni się w walecznego rycerza lub despotycznego faraona. Szerokie możliwości ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Fotografie przedstawiające spotkanie Napoleona z Juliuszem Cezarem z pewnością zrobią furorę wśród znajomych.